Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Zespół Szkół im. Jana Pawła II
w Sadku - Kostrzy
STRONA GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI
NASZE OSIĄGNIĘCIA
GRONO PEDAGOGICZNE
HISTORIA
HYMN SZKOŁY
UCZNIOWIE
ABSOLWENCI
GALERIA ZDJĘĆ
PLAN LEKCJI
DOKUMENTY SZKOLNE
BIBLIOTEKA
ZESPÓŁ REGIONALNY "PNIOKI"

ABSOLWENCI 2011

Wychowawca - Maria Toporkiewicz

Katarzyna Adamczyk
Paulina Bartosz
Patrycja Broda
Jolanta Burdek
Celina Drożdż
Zofia Gocal
Grzegorz Kapera
Natalia Kotara
Agata Kotfisz
Stanisław Kulig
Maciej Lichoń
Kacper Ligas
Sebastian Ligas
Michał Lizak
Tomasz Mysza
Ewelina Papiernik
Anita Pietroń
Jadwiga Sadkiewicz
Mariusz Sewielski
Piotr Słowikowski
Ewa Szumańska
Karol Śliwa
Grzegorz Węgrzyn
Paweł Wilczek
Kinga Zając
Natalia Zając

ABSOLWENCI 2010

Klasa a - wych. Marzena Miernik


1. Balicka Ewa
2. Bartosz Anna
3. Czech Karol
4. Dziedzic Tomasz
5. Grzyb Zofia
6. Hejmo Karolina
7. Janecki Wojciech
8. Kotara Piotr
9. Kuśnierz Krzysztof
10. Lichoń Jakub
11. Ligas Kamil
12. Myrek Agnieszka
13. Mysza Marcin
14. Natanek Sylwester
15. Paździo Emilian
16. Piwowarczyk Barbara
17. Pucia Agnieszka
18. Smoter Grzegorz


Klasa b - wych. Joanna Pazdan


1. Antkiewicz Wioletta
2. Bielska Aleksandra
3. Biros Szczepan
4. Górka Stanisław
5. Górka Zenon
6. Grzyb Anna
7. Kaleta Maciej
8. Kapera Dawid
9. Lizak Łukasz
10. Lizak Szczepan
11. Papiernik Piotr
12. Potoniec Aleksander
13. Sewielska Kinga
14. Sewiło Damian
15. Słowikowska Ewelina
16. Śliwa Urszula
17. Wójtowicz Łukasz
18. Zdebska Ewelina
19. Zdebska Justyna
20. Zdebski Tomasz


ABSOLWENCI 2009
Klasa A

Bartosz Łukasz, Biros Daniel, Górka Rafał , Grzyb Anna , Hejmo Wioleta, Kapera Agata , Kuśnierz Marek, Piech Natalia, Piechówka Katarzyna, Piwowarczyk Katarzyna, Sewiło Monika, Słowikowska Karolina, Słowikowska Natalia, Słowikowski Grzegorz, Wiewiórka Kamil, Zegar Joanna, Żyła Joanna


Klasa B

Brewczyńska Natalia, Czech Piotr, Drożdż Anna, Drożdż Mateusz, Górka Karol, Jarosz Błażej, Kapera Mateusz, Ligas Karolina, Ligas Katarzyna, Mysza Piotr, Papiernik Paulina, Piwko Łukasz, Sadkiewicz Rajmund, Słowikowska Karolina, Szumański Sławomir, Świątko Paweł, Zając Karolina



ABSOLWENCI 2008

Antkiewicz Marcelina, Bielska Urszula, Burek Agata, Czech Dawid, Drożdż Małgorzata, Dziedzic Stanisław, Grzyb Danuta, Janecki Piotr, Kapera Paulina, Kulig Ewelina, Ligas Karol, Ligas Magdalena, Lizak Paweł, Micek Paulina, Mysza Grzegorz, Natanek Edyta, Piechówka Konrad, Różana Joanna, Różana Mateusz, Sewiło Łukasz, Sewiło Marcin, Słowikowski Bartłomiej, Szumański Marcin, Śliwa Mateusz, Świątko Paulina, Wąsowicz Edyta, Wiewiórka Mariusz, Zając Paulina


ABSOLWENCI 2007
ABSOLWENCI 2006

ABSOLWENCI 2005

Paweł Adamczyk, Alina Antkiewicz, Karol Biros, Barbara Górka, Marta Grzyb, Monika Jarosz, Stanisław Kapera, Tomasz Kapera, Maria Kulig, Marzena Lejkowska, Dorota Ligas, Małgorzata Lizak, Małgorzata Opach, Katarzyna Palka, Mariusz Pazdan, Katarzyna Piastusińska, Angelika Piwowarczyk, Mariusz Piwowarczyk, Paweł Potoniec, Teresa Sewielska, Mateusz Sewiło, Tomasz Sewiło, Justyna Słowikowska, Magdalena Słowikowska, Artur Stelmach, Małgorzata Szumańska, Joanna Śliwa, Grzegorz Zając, Mikołaj Zbrożek.


ABSOLWENCI 2004