Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Zespół Szkół im. Jana Pawła II
w Sadku - Kostrzy
STRONA GŁÓWNA
AKTUALNOŚCI
NASZE OSIĄGNIĘCIA
GRONO PEDAGOGICZNE
HISTORIA
HYMN SZKOŁY
UCZNIOWIE
ABSOLWENCI
GALERIA ZDJĘĆ
PLAN LEKCJI
DOKUMENTY SZKOLNE
BIBLIOTEKA
ZESPÓŁ REGIONALNY "PNIOKI"
Życzymy wytrwałości w nauce
Zobacz galerię zdjęć

Nasze sukcesy 2011/2012

Fotorelacje w galerii zdjęć

V Międzyszkolne Spotkanie Młodych Fizyków i Chemików "Dziwy fizyki i chemii"

I miejsce - Michał Gocal
III miejsce - Wiktor Bieda


IX Przegląd Form Artystycznych

Wyróżnienie - zespół taneczny "Wirujący krąg"

XII Święto Pieśni, Tańca i Muzyki Ludowej w Szczyrzycu

I miejsce - Zespół Regionalny "Pnioki"

Gminne Biegi w ramach Ogólnopolskiej Akcji "Polska biega"

Klasy I-III
I miejsce - Dariusz Hejmo z kl.III
II miejsce - Wioletta Wąsowicz, Adrian Gocal z kl.III
III miejsce - Emilia Piwowarczyk z kl.II i Konrad Broda z kl.III

Klasy IV - VI
II miejsce - Ilona Kaleta z kl.VI
III miejsce - Dominika Furgał z kl.VI

Gimnazjum
I miejsce - Maciej Śliwa z kl.II
II miejsce - Piotr Wójtowicz z kl. III
III miejsce - Ewelina Piwowarczyk z kl.I

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta

II miejsce - chłopcy z Gimnazjum
VI miejsce - chłopcy ze Szkoły Podstawowej

Gminny Turniej Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion"

I miejsce - chłopcy z klasy III SP

XXX Konkurs Muzyk Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych "Druzbacka" w Podegrodziu.

II miejsce "PNIOKI" dziewczęta - grupy śpiewacze;
II miejsce Ilona Kaleta - śpiew solowy;
III miejsce Gabriela Wąsowicz - śpiew solowy;
III miejsce "PNIOKI" - muzyka ludowa;
III miejsce "ŚWARNI ŁOJCE" - grupy śpiewacze.

III Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas I-III

I miejsce - Katarzyna Śliwa i Arkadiusz Śliwa

Gminny Konkurs Recytatorski: "Homilie Błogosławionego Jana Pawła II"

Szkoła Podstawowa
II miejsce - Ilona Kaleta z klasy VI
Gimnazjum
I miejsce - Barbara Molek z klasy II

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

Gimnazjum
III miejsce - Michał Gocal z klasy III G
Szkoła Podstawowa
III miejsce - Damian Śliwa z klasy V

X Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem: "Stroiki Wielkanocne"

I miejsce - Natalia Kulig z klasy IV
II miejsce - Patrycja Kapera z klasy IV
III miejsce - Joanna Gocal z klasy VI
Wyróżnienie: Jadwiga Molek z klasy IV, Paulina Piechówka z klasy II


Wojewódzki Konkurs Tematyczny "O wolność Rzeczpospolitej T. Kościuszko, książe J. Poniatowski- żołnierze wolności"

Finalistki: Patrycja Kulig z kl III G, Kaja Zbrożek z kl III G

IX Powiatowy Konkurs Poezji ks.J.Twardowskiego

II miejsce - Ilona Kaleta z klasy VI

Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Szkoła Podstawowa - III miejsce
Filip Ligas z klasy V
Kamil Śliwa z klasy VI
Natalia Marcisz z klasy VI

Gimnazjum - II miejsce
Jadwiga Pucia z klasy III
Paweł Śliwa z klasy III - indywidualnie II miejsce w gminie
Dawid Sewiło z klasy III

Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem: "20 lat Powstania Straży Pożarnej - jak nas widzą, tak nas malują".

Kategoria - klasy 0-III
I miejsce- Gabriela Marcisz z klasy II
Wyróżnienie:
Adrian Główka z klasy O
Magdalena Majda z klasy III
Konrad Główka z klasy III

Kategoria - klasy IV-VI
I miejsce - Karolina Rosiek z klasy IV

Kategoria - Gimnazjum
I miejsce - Barbara Molek

XIII Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych w Kasinie Wielkiej

I miejsce - grupa dorosłych "Z Turoniem" - rodzice

Duży sukces naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Iwona Natanek - klasa I gimnazjum - finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
Łucja Nowak - klasa III gimnazjum - finalistka Małopolskiego Konkursu Biblijnego
Michał Słowikowski - klasa III gimnazjum - finalista Małopolskiego Konkursu Fizycznego
Wiktor Bieda - klasa III gimnazjum - finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach!!!

VI Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
Grupa dziecięca
I miejsce - "Herody" - chłopcy z klas III - V

Grupa młodzieżowa
I miejsce - "Pastuszkowie" - chłopcy z klas I-III Gimnazjum

Grupa dorosłych
I miejsce - "Z Turoniem" - rodzice

Gminny Konkurs Piłki Siatkowej - Gimnazjum
III miejsce - dziewczęta
III miejsce - chłopcy

Gminny Konkurs Mickiewiczowski
Kategoria: Recytacja
II miejsce - Ilona Kaleta z klasy VI
Kategoria : Wiedza
IV miejsce - Filip Ligas z klasy V
Kategoria : Konkurs plastyczny
Wyróżnienie - Dominika Furgał

Gminny Konkurs Plastyczny "Ozdoby Bożonarodzeniowe"
I miejsce - Kinga Smoter z klasy III

Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Gimnazjum
I miejsce - dziewczęta
II miejsce - chłopcy
Indywidualnie:
I miejsce - Maciej Śliwa z klasy II
II miejsce - Anna Słowikowska
Tomasz Sewielski
III miejsce - Paulina Piwowarczyk

Szkoła Podstawowa
II miejsce - dziewczęta
IV miejsce - chłopcy
Indywidualnie:
II miejsce - Joanna Gocal

XXXVII Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
Kategoria: dziecięce zespoły regionalne
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki"
Kategoria: śpiew solowy dzieci
II miejsce - Ilona Kaleta z klasy VI
Kategoria: grupy śpiewacze - dorośli
I miejsce - grupa rodziców "Śwarni Łojce"

Gminny Turniej Piłki Halowejj
Gimnazjum
II miejsce - dziewczęta
IV miejsce - chłopcy

Szkolny Turniej Wiedzy i artystyczny o Janie Pawle II
Szkoła Podstawowa
Klasy I-III
I miejsce - klasa II
II miejsce - klasa III
III miejsce - klasa I
Klasy IV - VI.
I miejsce - klasa IV
II miejsce - klasa VI
III miejsce - klasa V
Gimnazjum
I miejsce - klasa III
II miejsce - klasa II
III miejsce - klasa I

Gminny Turniej Piłki Halowej
Szkoła Podstawowa
IV miejsce - dziewczęta
V miejsce - chłopcy

Powiatowe Biegi Przełajowe
IV miejsce - Maciej Śliwa z II klasy Gimnazjum

Ogólnopolski Konkurs "Zielony Wizjoner - Geokonsultacje"
II miejsce - klasa II Gimnazjum

I Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka" w kategorii zespołów młodzieżowych
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki"





Gminne Zawody Pożarniczo-Sportowe
I miejsce - grupa dziewcząt
II miejsce - grupa chłopców

Nasze sukcesy 2010/2011


VIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla Klas III SP o tytuł "Mistrza Ortografii"

IV miejsce - Natalia Kulig

Gminny Turniej Sportowy dla uczniów klas I-III SP.

II miejsce - reprezentacja uczniów klas I-III

III Gminny Konkurs Matematyczny uczniów klas III "Orlik"

III miejsce - Dawid Tabor

Gminny Konkurs Piłki Nożnej o Puchar Wójta

Gimnazjum

II miejsce- chłopcy

Szkoła Podstawowa

IV miejsce - chłopcy



Gminny Konkurs Wiedzy o regionie
"Mnie ta ziemia od innych droższa"

I miejsce-Katarzyna Kuśnierz i Kamila Sewiło z I kl.Gimnazjum


Gminny Turniej Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion"

I miejsce-chłopcy z klasy II i III SP


Gminny Konkurs Sienkiewiczowski

Konkurs plastyczny:
IV miejsce-Kazimierz Grzyb z klasy IV

Konkurs literacki-pantomima
III miejsce-Adrian Słowikowski, Justyna Molek, Damian Hejmo


Gminny Konkurs Ekologiczny

IV miejsce- Agata Grzyb, Natalia Molek


Gminny Konkurs Plastyczny "Koszyczek Wielkanocny"

II miejsce - Emilia Piwowarczyk
II miejsce - Natalia Molek

Wyróżnienie:
Karolina Rosiek
Natalia Marcisz
Ilona Kaleta


Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej

II miejsce - Zofia Gocal

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Szkoła Podstawowa
IV miejsce - Damian Śliwa

Gimnazjum
I miejsce - Zofia Gocal
V miejsce - Michał Gocal


Gminny Turniej Szachowy

Gimnazjum:
I miejsce - drużyna - A.Słowikowska,W.Bieda, P.Słowikowski

Indywidualnie:
I miejsce - Anna Słowikowska, Wiktor Bieda
III miejsce - Piotr Słowikowski


Gminny konkurs o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Szkoła Podstawowa:
V miejsce - drużyna - W.Brewczyński , D.Hejmo, K.Furgał

Gimnazjum:
II miejsce - drużyna - J.Pucia, P.Śliwa ,P. Słowikowski


Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem
"Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą"

Kategoria I - od 6-8 lat
Wojciech Tabor - nagroda, praca zakwalifikowana do powiatu
Dariusz Kulig, Joachim Czech - wyróżnienie

Kategoria II - od 9 - 12 lat
Natalia Molek - nagroda, praca zakwalifikowana do powiatu
Ilona Kaleta - nagroda, praca zakwalifikowana do powiatu
Ewelina Piwowarczyk - wyróżnienie

Kategoria III - gimnazjaliści
Natalia Zając - nagroda, praca zakwalifikowana do powiatu

Kategoria IV
Magdalena Biros - nagroda, praca zakwalifikowana do powiatu


Gminny Konkurs Grup Kolędniczych

I miejsce - grupa dziecięca " Z gwiazdą"
I miejsce - grupa chłopców z Gimnazjum "Herody"
I miejsce grupa dorosłych "Pasterze"


Gminny Konkurs Mickiewiczowski

Konkurs wiedzy
IV miejsce - Aleksandra Śliwa, Natalia Marcisz

Konkurs muzyczny
I miejsce - Ilona Kaleta

Konkurs plastyczny
V miejsce - Wojciech Piwowarczyk

Zobacz naszych uczniów podczas IX Gminnego Konkursu Mickiewiczowskiego (również filmy)

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

Szkoła Podstawowa
V miejsce- dziewczęta
II miejsce - chłopcy

Gimnazjum
IV miejsce- dziewczęta
I miejsce - chłopcy


           Powiatowy Konkurs Literacki organizowany przez Małopolską Izbę Regionalną pod hasłem " Bezpieczne dzieciństwo na wsi"

III miejsce- Grzegorz Węgrzyn

Koniecznie przeczytaj !!!



Gminny Konkurs Plastyczny " Ozdoby Bożonarodzeniowe"

III miejsce - Agata Grzyb

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Gimnazjum

I miejsce- chłopcy- P.Słowikowski,S.Ligas,M.Sewielski
I miejsce dziewczęta - A.Słowikowska, J.Pucia

Indywidualnie:

II miejsce- Mariusz Sewielski
III miejsce- Piotr Słowikowski
III miejsce - Jadwiga Pucia

Szkoła Podstawowa

III miejsce- chłopcy- D.Hejmo, W.Brewczyński, K.Słowikowski
V miejsce- dziewczęta- D. Furgał, J. Gocal, N. Marcisz

Indywidualnie:

III miejsce- Damian Hejmo

Turniej Tenisa Stołowego Szkół im. Jana Pawła II w Męcinie

Gimnazjum

I miejsce - drużyna chłopców- S. Ligas ,M.Sewielski, K.Ligas
II miejsce - drużyna dziewcząt- A. Słowikowska,J.Pucia

Indywidualnie:

II miejsce - Sebastian Ligas
III miejsce Mariusz Sewielski
IV miejsce- Kacper Ligas
III miejsce - Anna Słowikowska
V miejsce - Jadwiga Pucia
VI miejsce - Natalia Zając

Szkoła Podstawowa

III miejsce - chłopcy

Gminny Konkurs organizowany przez Małopolską Izbę Regionalną pod hasłem                                      " Bezpieczne dzieciństwo na wsi"

konkurs plastyczny - Zuzanna Juszczak - szkoła podstawowa
konkurs literacki - Grzegorz Węgrzyn - gimnazjum

"Mieć wyobraźnię miłosierdzia"

"Trzeba spojrzenia miłości,
Aby dostrzec obok siebie brata"
/Jan Paweł II/

         29 listopada uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na podsumowanie Małopolskiego Projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia", przygotowującego do niesienia pomocy potrzebującym, które miało miejsce w Filharmonii Krakowskiej. W obecności Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza Metropolity Krakowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Nawary oraz Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego uczniowie odebrali okolicznościowy dyplom uznania a każdy uczestnik projektu został nagrodzony bonem towarowym o wartości 100 złotych.



I miejsce w Powiatowym Konkursie Folklorystycznym "Limanowska Słaza"- zespół "Pnioki"

I miejsce w Powiatowym Konkursie Folklorystycznym "Limanowska Słaza"
- solistka Ilona Kaleta z klasy V.

Zobacz fotoreportaż i fragmenty filmowe

Gminny Turniej Piłki Halowej
Szkoła Podstawowa
III miejsce - dziewczęta
IV miejsce - chłopcy

Gimnazjum
IV miejsce - dziewczęta
IV - miejsce - chłopcy


IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych-
Tomasz Sewielski.

VI miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych -
Mariusz Sewielski

I miejsce dziewcząt w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.
II miejsce chłopców w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

I miejsce w Gminnym Turnieju Sportowym dla klas I - III .
zobacz fotoreportaż




Gminny Konkurs Ortograficzny - "Mistrz Ortografii Gminy Jodłownik"



III miejsce - Barbara Molek





Gminny Konkurs Plastyczny "Stroiki Wielkanocne"



I miejsce - Mateusz Pucia i Kacper Antkiewicz z klasy I

II miejsce - Justyna Molek z kl. III
Kacper Pucia z kl. 0



Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej



Gimnazjum

II miejsce - Zofia Gocal

Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej



IV miejsce - Zofia Gocal





Gminny Konkurs Wiedzy "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"



Szkoła Podstawowa

III miejsce - Jakub Limanówka, Jakub Mysza, Patryk Piwowarczyk

Indywidualnie: III miejsce - Jakub Limanówka

Gimnazjum

III miejsce - Michał Słowikowski, Piotr Słowikowski, Jadwiga Pucia

Indywidualnie: I miejsce: Piotr Słowikowski





Gminny Konkurs Plastyczny "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"


Szkoła Podstawowa

II miejsce - Daria Wąsowicz i Barbara Molek

Kategoria dla niepełnosprawnych

I miejsce - Magdalena Biros i Tomasz Zdebski



Pani Wanda Półtawska w naszej szkole

Zobacz fotoreportaż



Gminny Konkurs Grup Kolędniczych

W dniu 17.01.2010 r. już po raz IV odbył się Gminny Konkurs Grup Kolędniczych.
Z naszej szkoły uczestniczyły w nim 3 grupy w następujących kategoriach:
I kategoria dziecięca "Pastuszki"
II kategoria młodzieżowa "Z gwiazdą"
III kategoria dorosłych "Z Herodem"
Wszystkie trzy grupy zdobyły I miejsca i zakwalifikowały się do Konkursu Powiatowego, który odbył się 24.01.2010 r. w Kasinie Wielkiej. Tam grupa dorosłych "Z Herodem" zajęła II miejsce, a grupa młodzieży "Z gwiazdą" - III miejsce.
Grupa dorosłych będzie jeszcze brała udział w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych w ramach "Karnawału Góralskiego" w Bukowinie Tatrzańskiej.
Zobacz zdjęcia



Dzień Babci i Dziadka - zobacz!!!



Pierwsze uczniowskie doświadczenia....- zobacz!!!



Sukcesy sportowe naszych uczniów:

II Bieg Kościuszkowski na orientację w Wilkowisku:
I miejsce- Szkoła Podstawowa - chłopcy (Mysza Jakub, Mysza Bartłomiej, Limanówka Jakub)
III miejsce Gimnazjum - (Lichoń Maciej, Sewielski Mariusz, Węgrzyn Grzegorz)

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej:
III miejsce - Szkoła Podstawowa chłopcy
V miejsce - Szkoła Podstawowa dziewczęta
II miejsce - Gimnazjum - dziewczęta
III miejsce - Gimnazjum - chłopcy

Gminny Turniej Mini Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych
I miejsce - chłopcy
V miejsce - dziewczęta



W dniu 1X 2009 roku uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Limanowej.
Na starcie stanęli:
szkoła podstawowa - Tomasz Sewielski, Jakub Mysza, Kamila Górka, Konrad Furgał, Patryk Piwowarczyk, Ewelina Piwowarczyk, Barttłomiej Mysza, Krystian Słowikowski.
Gimnazjum- Mariusz Sewielski, Piotr Wójtowicz, Robert Kotfisz.
Biegi zakończyły się sukcesem trzech uczniów, którzy wezmą udział w wojewódzkim etapie tej konkurencji.

SP

  • Tomasz Sewielski- IV miejsce
  • Maciej Śliwa - VIII miejsce

Gimn.

  • Mariusz Sewielski - VIII miejsce.
Gratulujemy i życzymy im powodzenia !



Nasi najmłodsi uczniowie - klasa I


Pełny wykaz uczniów znajdziesz tutaj